Viteške karatistice odlične u Zagrebu

// Čestitke

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan 12. Zagreb Karate Cup, na kojem je sudjelovalo oko 600 natjecatelja iz 4 države, među njima i sedam natjecateljica Karate kluba Vitez. 

Viteške karatistice ostvarile su izvanredan uspjeh osvojivši ukupno dvije zlatne i dvije brončane medalje.

Zlatne medalje osvojile su: Lara Jurčević – kate juniorke pojedinačno, kata tim kadetkinje– juniorke u sastavu: Lara Jurčević, Ena Rajković, Erika Grabovac i Lara Gudelj.

Brončane medalje osvojili su:
Kata tim učenice u sastavu: Lana Drmić, Lucija Šero i Mihaela Križanović.

Isti tim osvojio je broncu i u starijoj kategoriji – kate ekipno mlađe kadetkinje.

Ovo natjecanje ujedno je bilo i bodovni turnir za Europsko prvenstvo koje će se održati u veljači 2026. godine na Cipru.

Naša ekipa juniorki ovim je zlatom potvrdila plasman na nadolazeće prvenstvo, poručuju iz kluba.