Vrijeme objave: 21.05.23 @ 11:10

Jučer je u Gradskoj sportskoj dvorani u organizaciji Stolnoteniskog kluba CM Vitez održano državno prvenstvo BiH za najmlađe kadete (do 11god). Na turniru je nastupilo preko 50 igrača. STK CM Vitez je imao 4 predstavnika i ostvario jedne od najzapaženijih rezultata.

Luka Sučić je postao pojedinačni državni prvak BiH, te tako potvrdio status najboljeg najmlađeg kadeta u BiH za sezonu 2022/23. Nakon trenera Ivana Bobaša i i bivše igračice Dore Ćosić, Luka je prvi koje je uspio postati pojedinačni državni prvak BiH. Dragan Kuzmanović je također ostvario zapažene rezultate plasiravši se u četvrtfinale gdje je zaustavljen od klupskog kolege Luke. Luka Matijanić i Teo Lovrenović kojima je ovo bio prvi turnir ostvarili su po jednu pobjedu i odigrali vrlo dobro. Također domaća kombinacija Luka Sučić i Dragan Kuzmanović postali su državni prvaci u kategoriji parova, čime su potvrdili dominaciju ove sezone u najmlađim kadetima. Oni su suvereno došli do polufinala i onda u finalu prije finala sa 3-2 pobijedili par iz Sarajeva, dok su u finalu sa 3-1 pobijedili par Topalović/Zukan i postali državni prvaci. U mješovitim parovima Luka je sa kolegicom iz STK Viteza Esmom Hrustić osvojio brončanu medalju, dok je Dragan sa kolegicom Teodora Sladoje iz STK Spin 2012 Sarajevo zaustavljen u četvrtfinalu. “Čestitke svim našim članovima, te posebno našim državnim prvacima, koji su osvojenim medaljama i prikazanim igrama pokazali da je svijetla budućnost pred njima”, poručili su iz STK CM Vitez.