Vrijeme objave: 10.10.23 @ 09:07

U subotu, 7.10.2023.godine u Vogošći je održan 12. po redu međunarodni karate turnir “Vogošća open” koji okupio 512 natjecatelja iz tri države. Karate klub „Mladost“ Vitez je nastupio sa pet predstavnika i osvojio 4 medalje i to jednu zlatnu, dvije srebrne i jednu brončanu medalju.

Zlatnu medalju je osvojila Esma Pezer u kategoriji borbe djevojčice 8/9 god -32kg, srebrne medalje su osvojili Omer Bektaš u kategoriji borbe dječaci 8/9 god -30kg i Fatima Ahmić u kategoriji borbe djevojčice 10god -37kg dok se brončanom medaljom okitio Hamza Akeljić u kategoriji borbe dječaci 8/9 god +38 kg.

Šef stručnog stožera Aldin Adilović, zadovoljan je nastupima i postignutim rezultatima svojih natjecatelja te ovoj mladoj grupi želi puno sreće u narednom periodu .