viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 31.08.23 @ 09:19

Nogometaši Viteza jučer su igrali zaostalu utakmicu 1. kola Druge lige Federacije BiH Zapad. Na Gradskom stadionu u Vitezu gostovala je ekipa NK Novi Travnik.

Do poluvremena nogometaši Viteza imali su prednost 2:0. Drugo su poluvrijeme također otvorili zgoditkom i poveli sa tri gola prednosti. Gosti iz Novog Travnika smanjili su u nastavku na 3:1, da bi Vitežani udarcem sa bijele točke povećali prednost na 4:1. Do kraja susreta Novotravničani su postigli utješni zgoditak i susret je okončan rezultatom 4:2 u korist NK Vitez. U prva dva kola NK Vitez osvojio je 4 boda dok je NK Novi Travnik bez bodova. Iduće kolo koje se igra za vikend Vitežani gostuju 2. rujna u Bužim kod istoimene ekipe. U nastavku pogledajte raspored 3. kola.