OGLAS
Vrijeme objave: 02.10.23 @ 09:04
OGLAS

U vikendu za nama igralo se 7. kolo Druge lige Federacije BiH Zapad, nogometnom natjecanju u kojemu nastupaju tri viteške momčadi. U subotu 30. rujna sva tri kluba iz Viteza igrali su svoje utakmice.

OGLAS

Nogometni klub Romari na stadionu NK Rijeka u Vitezu bio je domaćin NK Novi Travnik. U ovome susretu bili su favoriti, a rezultat je to i dokazao. Golovima Marka Vujice, Demirovića i Hrgić-Nikolića, Romari je svladao Novotravničane rezultatom 3:1. Ovom pobjedom Romari je došao do 5. pozicije na ljestvici.

U još jednom susjedskom derbiju FK Vitez je na Gradskom stadionu dočekao Rudar iz Han Bile. Domaćini su poveli u 30. minuti golom Karića, da bi Rudar u drugom poluvremenu sa dva zgoditka Alića i Torlaka u potpunosti preokrenuo rezultat. Susret je završen 1:2.

OGLAS

NK Vitez je gostovao u daleku Krupu gdje je nažalost, uvjerljivo poražen. Rezultatom 4:0 bolja je bila momčad NK Bratstvo koja je ovom pobjedom skočila na drugu poziciju na ljestvici.