Vrijeme objave: 22.05.23 @ 13:53

𝑃𝑜𝑏𝑗𝑒𝑑𝑜𝑚 𝑝𝑟𝑜𝑡𝑖𝑣 𝑏𝑢𝑔𝑜𝑗𝑎𝑛𝑠𝑘𝑒 𝐼𝑠𝑘𝑟𝑒, 𝑡𝑟𝑖 𝑘𝑜𝑙𝑎 𝑝𝑟𝑖𝑗𝑒 𝑧𝑎𝑣𝑟𝑠𝑒𝑡𝑘𝑎 𝑙𝑖𝑔𝑒, 𝑗𝑢𝑛𝑖𝑜𝑟𝑖 NK Romari 𝑠𝑢 𝑜𝑠𝑖𝑔𝑢𝑟𝑎𝑙𝑖 𝑛𝑎𝑠𝑙𝑜𝑣 𝑝𝑟𝑣𝑎𝑘𝑎 𝑂𝑚𝑙𝑎𝑑𝑖𝑛𝑠𝑘𝑒 𝑙𝑖𝑔𝑒 𝐵𝑖𝐻 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑎𝑟 2 𝑖 𝑝𝑜𝑛𝑜𝑣𝑜 𝑜𝑠𝑖𝑔𝑢𝑟𝑎𝑙𝑖 𝑑𝑜𝑖𝑔𝑟𝑎𝑣𝑎𝑛𝑗𝑒 𝑧𝑎 𝑗𝑢𝑛𝑖𝑜𝑟𝑠𝑘𝑢 𝑃𝑟𝑒𝑚𝑖𝑗𝑒𝑟 𝑙𝑖𝑔𝑢, 𝑑𝑜 𝑘𝑜𝑗𝑒 ih 𝑗𝑒 𝑝𝑟𝑜𝑠𝑙𝑒 𝑠𝑒𝑧𝑜𝑛𝑒 𝑑𝑖𝑗𝑒𝑙𝑖𝑙𝑎 𝑗𝑒𝑑𝑛𝑎 𝑢𝑡𝑎𝑘𝑚𝑖𝑐𝑎.

Fenomenalni juniori, pod vodstvom trenera Roberta Perkovića, „pobjegli“ su zeničkom Čeliku na nedostižnih 9 bodova prednosti.

Još jednom vrhunskom partijom, juniori nisu pružili ni najmanju šansu svojim protivnicima da se nadaju pozitivnom rezultat. U goste su im došli iz NK Iskra iz Bugojna, koje su nadigrali i slavili pobjedu od 4:0. Mrežu gostiju u 5. minuti je načeo najbolji strijelac, Marko Krišto, koji sada na kontu ima 24 gola u ovoj sezoni. Na 2:0 je povisio Petar Bavrka u 13. minuti. Utakmicu je zaključio Selvedin Ramić sa svoja dva pogotka u 71. i 90. minuti.