Vrijeme objave: 11.03.23 @ 11:30

Jučer su najmlađi iz Omladinskog košarkaškog kluba Vitez odigrali svoju prvu utakmicu protiv ekipe KK Novi Travnik.

Veliki broj članova OKK Vitez je izišlo prvi put na teren gdje su odigrali utakmicu sa svojim vršnjacima iz Novog Travnika. Svaki koš se slavio s pljeskom i gromoglasnim navijanjem za svoje suigrače. Već sada pokazuju kako će biti dobar tim. Potrebno je još puno rada, treninga i ovakvih utakmica, poručuju iz kluba.
U ovoj utakmici pobijedila je košarka.

Nakon najmlađih na teren su izišli kadeti koji su odigrali prvenstvenu utakmicu protiv istoimene ekipe.

Rezultat utakmice:
OKK Vitez 31-37 KK Novi Travnik
Odlično otvaranje utakmice tima OKK Vitez, odmah su nametnuli svoj ritam i poveli sa 10-0. U nastavku gosti lagano koš za košem umanjuju tu prednost te dolaze na poluvrijeme sa – 4 poena. U 3/4 igralo se podjednako te je odlučujuća bila 4/4. U posljednjoj četvrtini tim iz Viteza je “zaspao” obrana jako loša, što su gosti iskoristili i na kraju zasluženo slavili.