Vrijeme objave: 08.10.22 @ 15:49

Danas je s početkom u 15:00 sati na Gradskom stadionu u Vitezu pred oko 150 gledatelja odigran derbi susret 9. kola Druge lige Federacije BiH Zapad između FK Vitez i NK Vitez. Rezultat nakon okončanja prvog dijela susreta je 0:0. Igrala se izuzetno tvrda utakmica s mnogo prekida, oštrih prekršaja i suci su imali pune ruke posla. Podijeljeno je mnogi žutih kartona. U prvih 45 minuta igre nije bilo izglednih prilika za zgoditkom ni sa jedne ni sa druge strane. Odmah na početku drugog dijela nogometaši FK Vitez gađaju stativu gola Ramljaka i rezultat ostaje nepromijenjen. U nastavku susreta gotovo da nije viđeno većih prilika za postizanje zgoditka. Susret je završen možda i najrealnijim rezultatom 0:0.