OGLAS
Vrijeme objave: 07.09.23 @ 20:21
OGLAS

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je danas srebrnu medalju u finalu discipline 50 metara delfin na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Izraelu.

OGLAS

Pudar je dionicu isplivala u vremenu 26.26 sekundi, čime je zauzela drugo mjesto u finalnoj utrci.

Bolja od nje je bila američka plivačica Lea Šekli s vremenom 26.20 sekundi. Treće mjesto dijele Japanka Mizuki Hirai i Australka Olivia Vunš budući da su obje utrku završile s vremenom 26.53.

OGLAS

Najbolja bh. plivačica je već ostvarila veliki uspjeh na svjetskom juniorskom prvenstvu u Izraelu osvajanjem zlatne medalje u disciplini 200 metara delfin.

OGLAS

Pudar će u petak ujutro u 9:13 sati plivati kvalifikacijsku utrku u preostaloj disciplini – 100 metara delfin.