Vrijeme objave: 23.09.23 @ 18:09

Danas je igrano šest utakmica u okviru 6. kola Druge lige Federacije BiH Zapad. Na Gradskom stadionu u Vitezu Nogometni klub Vitez ugostio je Podgrmeč. U 18. minuti susreta odlična šansa za Vitez, ali udarac s dvadesetak metara prolazi tik pored stative. Nedugo zatim, Podgrmeč dolazi do dobre prilike, ali lopta ide iznad gola. Prvo poluvrijeme završilo je 0:0. U 50′ susreta Vitežani su poveli sjajnim zgoditkom Glamočića. Pred sam kraj susreta, u 82′ golom Omerdića Vitez postiže drugi gol za konačnih 2:0.

Nogometaši Romarija gostovali su u daleki Bužim protiv Viteza. Susret je završen 2:1 za NK Vitez Bužim. Treći predstavnik iz Viteza FK Vitez gostovao je u Bugojnu, a poraženi su minimalnim rezultatom 1:0 od Iskre. Sve rezultate današnjih utakmica pročitajte u nastavku.

• NK Vitez B-NK Romari 2:1
  • NK Bajer-GNK Bratstvo 0:2
  • NK Travnik-NK Brnjaci 2:1
  • NK Iskra-FK Vitez 1:0
  • NK Vitez-NK Podgrmeč 2:0
  • NK Novi Travnik-NK Rudar 2:0