Najlošija posjeta ove sezone u WWin ligi BiH: Bh. nogomet je malo tko gledao ovog vikenda

// Tužne brojke

Da je posjeta u WWin ligi Bosne i Hercegovine odavno loša nije neka tajna, ali posjeta od ovog 15. kola je u najmanju ruku grozna.

Četiri utakmice WWin lige Bosne i Hercegovine promatralo je prema službenim podacima tek nešto više od 3000 gledatelja, 3050. U prosjeku, to znači da je mečeve pratilo 762 gledatelja u prosjeku.

Od toga polovica je bila na Pecari, gdje je derbi Širokog Brijega i Borca pratilo 1500 gledatelja.

Još 900 gledatelja bilo je na utakmici Posušja i Veleža, 450 ljudi je pratilo duel Rudara i Sarajeva, dok je svega 200 gledatelja promatralo meč u petak između Radnika i Zrinjskog. Podsjećamo, duel Željezničara i Sloge je odgođen.