Vrijeme objave: 29.10.23 @ 22:11

U okviru 12. kola Druge lige Federacije BiH Zapad u Vitezu je danas odigran susret dvije lokalne momčadi. Na stadionu NK Rijeka utakmicu su odigrali Nogometni klub Romari i FK Vitez.

Favorit u ovom susretu bio je Romari, a rezultat na kraju utakmice je to i pokazao. U prvom poluvremenu gledatelji su vidjeli jedan zgoditak u mreži FK Vitez. Gol za 1:0 u korist Romarija postigao je Ivoš. U drugom dijelu prava golijada domaćina. Redom pogađaju Marko Vujica 2x, Marko Lujanović 2x i Dario Ivoš nova dva zgoditka. Ivoš sa tri postignuta gola nosi i epitet igrača utakmice. Konačan rezultat glasio je 7:0. Romari je ovom uvjerljivom pobjedom stigao na 5. poziciju prvenstvene ljestvice. U nastavku pogledajte sve rezultate 12. kola i stanje na ljestvici.