Vrijeme objave: 24.03.24 @ 19:21

Danas je na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku odigran susret 17. kola Druge lige Federacije BiH Zapad između NK Kiseljak i Nogometnog kluba Vitez.

U 8. minuti Vitežani iz jedanaesterca dolaze do prednosti. Precizan sa bijele točke bio je Salkić. U 29. minuti zbog ozljede ovogodišnje pojačanje Viteza Luka Tustonja napustio je susret. Umjesto njega u igru je ušao Glamočić. Vitez je u 41. minuti ostao s igračem manje. Grahovac je dobio crveni karton. Poluvrijeme je okončano minimalnom prednošću gostiju.

Kiseljačani dolaze do izjednačenja u 58. minuti susreta, a zgoditak postiže Cvijanović. Tri minute kasnije Baltić dovodi Vitežane do nove prednosti. U 85. minuti domaći postižu drugi zgoditak za konačnih 2:2. U nastavku pogledajte sve rezultate nakon 17. kola i ljestvicu.