viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 16.03.24 @ 20:46

Danas su odigrane subotnje utakmice 16. kola Druge lige FBiH Zapad. Svoje utakmice odigrali su FK Vitez i Nogometni klub Vitez.

FK Vitez na Gradskom stadionu bio je domaćin FK Krajina iz Cazina. Mreže su mirovale sve do 61. minute kada domaćini postižu iz slobodnog udarca. Zgoditak za Vitežane postigao je Erdin Ramić, a ujedno je taj gol bio jedini na utakmici. Važna tri boda ostala su u Vitezu.

OGLAS

Nogometni klub Vitez gostovao je susjedima u Novi Travnik. U 26. minuti Vitežani tresu gredu, a nedugo zatim, točnije u 37. minuti postižu zgoditak. Strijelac je bio Besim Kolić. U 80. minuti Mujić dobiva crveni karton i Novotravničani su do kraja susreta imali igrača više. Vitežani nisu izdržali i primaju gol u 92. minuti. Susret je okončan neriješenim rezultatom 1:1. U nastavku donosimo današnje rezultate, a ljestvicu ćemo objaviti po okončanju svih utakmica.