viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 06.04.24 @ 18:25

Danas je u okviru 18. kola Druge lige FBiH Zapad odigran lokalni susret između Nogometnih klubova Romari i Vitez. Utakmica se igrala na stadionu NK Rijeka.

Susret je očekivano, izazvao veliki interes lokalne sportske javnosti. Oko 400 gledatelja imalo je za vidjeti izuzetno sadržajnu utakmicu koja je okončana najrealnijim, neriješenim rezultatom 1:1.

OGLAS

U prvom dijelu nešto konkretnija bila je ekipa Romarija i zasluženo je došla do prednosti. Fenomenalnim udarcem sa oko 25 metara Dragan Šantić pogađa za 1:0, a tim se rezultatom otišlo na odmor.

OGLAS

Drugo poluvrijeme pripalo je nogometašima Viteza. Do zgoditka stižu sredinom drugog dijela, kada nakon prekida i odbijene lopte gol postiže Emir Džudžević. Do kraja utakmice viđeno je još nekoliko šansi za postizanje zgoditka s obje strane, ali susret završava 1:1.

OGLAS

FK Vitez na Gradskom stadionu poražen je od Rudara iz Kamengrada rezultatom 1:3. U nastavku pogledajte sve subotnje rezultate 18. kola i stanje na ljestvici.

• Krajina -Travnik 0:0
  • Sloga – Bajer 99 3:1
  • Podgmeč – Rudar HB 4:1
  • FK Vitez – Rudar ( K) 1:3
  • Romari – Vitez 1:1
  • Vitez ( B)- Kiseljak 1:4