Vrijeme objave: 19.05.24 @ 13:04

Ovog vikenda igraju se utakmice 27. kola Druge lige Federacije BiH – Grupa Zapad.

Jučer su igrana dva derbija u Središnjoj Bosni. Na Gradskom stadionu u Vitezu snage su odmjerili FK Vitez i NK Romari. Dario Ivoš je već u 3. minuti zatresao mrežu domaćina. Vodstvo je trajalo do 29. minute kada na 1:1 izjednačava Erdin Ramić. U nastavku susreta u 53. minuti Romari ponovno dolazi do prednosti golom Armina Kapetana. Igrala se 75. minuta kada za novo izjednačenje gol postiže Admir Zukan. U 79. minuti nakon manjeg prigovora sucu izravan crveni karton dobio je Marko Vujica. U samoj završnici, iako s igračem manje, Romari s nova dva zgoditka rezervista Luke Petrušića (86′) i Farisa Čepala (90′) dolazi do pobjede 2:4.

Nogometni klub Vitez gostovao je na Piroti lideru prvenstvene ljestvice, momčadi Travnika. Vitežani već u 4. minuti golom Besima Kolića dolaze do prednosti koja je kratko trajala. Već u 11. minuti Travnik dolazi do 1:1 zgoditkom Rijada Obradovića. Početkom drugog dijela, točnije u 49. minuti Travnik dolazi do potpunog preokreta i za konačnih 2:1 gol postiže Berin Čatić.

U nastavku donosimo sve rezultate jučerašnjih utakmica i trenutno stanje na prvenstvenoj ljestvici.