NAJAVA: Međunarodni ragbi turnir veterana u čast velikana u Vitezu

// 18. travnja

Sa posebnim ponosom i dubokim poštovanjem najavljen je 1. Međunarodni ragbi turnir veterana koji će se održati 18. travnja, u čast nezaboravnih članova Ragbi lige kluba FIS Vitez dr. Kukolja i Gele.

Ovaj turnir organiziraju kako njihov lik i djelo nikada ne bi bili zaboravljeni, ali i da se uz rođendan Viteza zajedno proslavi sve ono što su dali, za grb kluba, za grb grada i za ragbi zajednicu koju su gradili srcem, snagom i prijateljstvom.

U njihovu čast na teren će istrčati veterani zajedno sa dragim prijateljima iz Bosne i Hercegovine, regije i zemalja Europske unije i dalje, potvrđujući da ragbi nije samo sport, već bratstvo koje ne poznaje granice.
Posebnu čar ovom događaju dat će i predigra najmlađih dječaka, budućih čuvara tradicije i ponosa ovoga kluba, koji će pokazati da duh ragbija živi i nastavlja rasti.

Pozivamo sve prijatelje, sportaše, sugrađane i ljubitelje ragbija da nam se pridruže, da zajedno odamo počast našim velikanima i budemo dio dana ispunjenog emocijama, sportom i zajedništvom, poručili su iz Ragbi lige kluba FIS Vitez.

Oznake: