viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 25.04.21 @ 21:39

Danas su nogometaši NK Vitez gostovali kod tradicionalno negudnog protivnika, NK Vlašić u Turbetu.

Prvih 20 minuta susreta obilježila je inicijativa domaćih koja je urodila plodom već u 9. minuti susreta kada Vlašić “hvata na spavanju” obranu domaćih te dolazi u vodstvo. Vitez dolazi do izjednačenja u 18. minuti susreta, kada Emir Baltić poravnava rezultat. U 25. minuti potpuni preokret rezultata kada za vodstvo Viteza pogađa Lepir. U 28. minuti, susreta nakon nespretne reakcije vratara Viteza, domaći te dolaze do zgoditka za 2:2.
U 53. minuti Saša Petrović koristi priliku te pogađa za novo vodstvo Viteza za konačnih 2:3.

OGLAS

Uz čvrstu igru susret je obilježilo i nesportsko ponašanje domaćih koji su uz prijetnje vršili konstantan pritisak na glavnog sudca, što se nastavilo i nakon susreta.