Vrijeme objave: 18.03.23 @ 18:24

HŠK Zrinjski i Igman Konjic odigrali su danas susret 23. kola Premijer lige BiH. Meč prvoplasirane momčadi na ljestvici Zrinjskog i posljednjeplasiranog Igmana završen je pobjedom 2:1 momčadi iz Mostara. Dobar otpor, rekli bi mnogi neočekivan pružio je Igman u današnjem susretu. Prvo poluvrijeme okončano je bez zgoditaka, a dva žuta kartona zaradili su gostujući igrači. Na startu drugog dijela u 47. minuti Mario Tičinović dovodi Zrinjski do vodstva. U 61. minuti u igru ulazi naš Ivan Jukić Nane. Gosti izjednačuju u 68. minuti golom Denkovića. Jukić i Bilbija odličnom kombinacijom uz sjajnu završnicu Naneta u 85. minuti Zrinjskom donose sva tri boda i osmu uzastopnu pobjedu. Gol Vitežanina Jukića pogledajte u nastavku od 5. minute snimka.