Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 03.03.24 @ 16:26
OGLAS

Nogometaši Posušja nastavili su odličan niz od povratka sa zimske pauze, nakon što su u 21. kolu Wwin lige BiH slavili protiv Veleža rezultatom 1:0.

Posušacima je ovo peta pobjeda u nizu u svim natjecanjima, od kojih su tri došle u prvenstvu. Zasluženo su došli do pobjede, a ključni trenutak došao je u 43. minuti kada je pogodio Pavković, nakon što dva puta prije toga nije uspio iskoristiti dobre situacije.

OGLAS

Odlično je napadač domaće ekipe šutirao s 14 metara, a golman Hadžikić nije uspio obraniti taj udarac. Nogometaši Posušja nastavili su prijetiti i u drugom poluvremenu preko Bobana i Marića, dok je jedini ozbiljniji udarac ka golu Galića uputio Pršeš u 67. minuti.

OGLAS

Posušje je pobjedom skočilo na 6. mjesto Wwin lige BiH sa 29 bodova, dok je Velež i dalje 3. sa 35 bodova. Ako ovako nastave, mogli bi se uključiti i u borbu za Europu.