Vrijeme objave: 16.02.21 @ 08:59

Seniori Škole košarke ,,Prvi koš” Vitez su u nedjelju, 14.2.2021., u 7. kolu A2 Lige JUG gostovali susjednom Travniku.

Odlična prva četvrtina i vodstvo na kraju iste (15:16), dalo je naslutiti da će seniori Prvog koša i na kraju ove utakmice, bez obzira na rezultat, biti zadovoljni.

U nastavku se igrao odličan napad, koji je kod domaćih predvodio Podojak, a u ekipi Prvog koša posebno je bio raspoložen Čurić.

Obrane obje ekipe nisu zaostajale za napadom, što govori i rezultat na poluvremenu (32:26).

Iskusnija ekipa Travnika, u posljednjem periodu uspjela je očuvati prednost, za konačnih 72-60.

S parketa je Prvi koš, unatoč porazu, izašao zadovoljan, jer, kako ističu, ovakve utakmice potvrđuju da su na pravom putu i da sigurnim koracima i ulaganjem u vlastiti pogon i mlade perspektivne igrače iz okruženja, pokazuju pravi pozitivan primjer za sve.

Ostaje žal, što se zbog epidemiološke situacije i mjera koje su na snazi, utakmice nisu mogle igrati pred publikom, jer bi sigurno stekli još veću podršku za što bolje rezultate.

KK ,,Travnik” Travnik – Škola košarke ,,Prvi koš” Vitez 72-60
(15:16, 17:10, 22:20, 18:14)

Škola košarke ,,Prvi koš” Vitez: Bertović, Sučić 4, Gradaščević 2, Nuhić 16, Valjan, Barnjak 11, Kikić 6, Turić, Škoro 4, Martinović, Čurić 17, Šakić.