Vrijeme objave: 03.02.21 @ 18:37

U nedjelju, 31.1.2021., u GSD Vitez odigrana je seniorska pripremna utakmica između Škole košarke “Prvi koš” Vitez i KK “Busovača”. Izvješće ove utakmice, kako navode iz ŠK Prvi koš stalo bi u jednu rečenicu: odlično prvo poluvrijeme, loše drugo, dovoljno za poraz od 22 razlike.

Bez obzira na krajnji rezultat, utakmica nam je poslužila kao prilika da se novi igrači što prije uklope u ekipu i da što spremnije i uigranije dočekamo nastavak prvenstva u A2 Ligi Jug. Zahvaljujemo ekipi KK “Busovača” Busovača na dolasku i želimo im sreću u nastavku prvenstva”, kazali su iz ŠK Prvi koš.

Škola košarke “Prvi koš” Vitez – KK “Busovača” Busovača 63-85 (16:19, 15:20, 13:22, 19:24).

Strijelci za Vitežane: Bertović, Sučić 6, Gradaščević 5, Nuhić 21, Valjan 2, Barnjak 7, Kikić 14, Turić, Marković, Škoro 2, Martinović 2, Šakić 4.