viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 19.03.22 @ 17:07

Nogometaši NK Vitez danas su gostovali u Sanskom Mostu kod domaćeg NK Podgrmeč. U ovaj susret Vitežani su ušli oslabljeni, prije svega zbog odlaska dosadašnjeg glavnog trenera Veseljka Petrovića.

Domaći su već nakon prvog poluvremena imali sigurno vodstvo od 2:0, u koje su došli preko Mahmutovića u 11. minuti i Međedovića u 35. minuti. U 76. minutu susreta 3:0 odličnim zgoditkom iz slobodnog udarca postavio je Hamzabegović. Na koncu susreta u 88. minuti nakon prodora Musića drugi pogodak postiže Mahmutović.

Oglas

Ovom pobjedom Podgrmeč se zadržao na petoj poziciji Druge lige Federacije BiH Zapad sa 27 bodova dok su Vitežani i dalje dvanaesti sa 17 bodova. U narednom, 19. kolu na Gradskom stadionu Vitez dočekuje četvrtoplasiranu Krajinu iz Cazina.