viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 24.04.23 @ 08:39

U nedjelju 23. travnja 2023. godine igralo se 23. kolo Druge lige Federacije BiH – Zapad, a prema viđenim rezultatima, bilo je jako zanimljivo s mnogo zgoditaka. Za nas, najzanimljiviji susret igrao se na stadionu Rijeke u Vitezu u kojemu su se sastali “domaćini” Nogometni klub “Romari” i NK Vitez.

Romari je u susret ušao kao momčad iz donjeg dijela ljestvice, dok su Vitežani pri vrhu gdje su, ako se gleda stanje na ljestvici, bili blagi favoriti. Međutim, forma ove dvije ekipe svakako ide u korist Romarija, jer u zadnjim utakmicama pokazuju odličnu igru i ostvaruju dobre rezultate. Tako je bilo i jučer. Uvjerljivom pobjedom rezultatom 4:0, deklasirali su NK Vitez i i tako došli na 11. mjesto ljesvice. U strijelce su se upisali Mirko Vujica 2x, Anes Petak i Dario Visković. Vrijedi napomenuti da je Romari još od 30. minute igrao sa igračem manje. Crveni karton dobio je iskusni Armin Kapetan. Romari za poraz ne zna već četiri utakmice dok nogometaši Viteza u posljednja tri susreta nisu osvojili nijedan bod. U nastavku donosimo sve rezultate 23. kola i stanje na ljestvici.