Djevojka povrijeđena u tramvajskoj nesreći potpuno je stabilno, planirano je njeno otpuštanje kući

// OPĆA BOLNICA U SARAJEVU

Pacijentica je u potpunosti stabilna.

Zdravstveno stanje djevojke (17), koja je povrijeđena u tramvajskoj nesreći 12. veljače u Sarajevu, potpuno je stabilno, potvrdio je prof. dr. Ismet Gavrankapetanović, ravnatelj Opće bolnice “Prim. dr. Abudlah Nakaš”.

– Pacijentica je u potpunosti stabilna. Na Odjeljenju fizikalne terapije provodi se dalji medicinski tretman. Planirano je njeno otpuštanje kući – naveo je Gavrankapetanović.