Pacijentica je u potpunosti stabilna.
Zdravstveno stanje djevojke (17), koja je povrijeđena u tramvajskoj nesreći 12. veljače u Sarajevu, potpuno je stabilno, potvrdio je prof. dr. Ismet Gavrankapetanović, ravnatelj Opće bolnice “Prim. dr. Abudlah Nakaš”.
– Pacijentica je u potpunosti stabilna. Na Odjeljenju fizikalne terapije provodi se dalji medicinski tretman. Planirano je njeno otpuštanje kući – naveo je Gavrankapetanović.


