Vrijeme objave: 03.09.23 @ 10:03

Prvi put u svojoj povijesti NK GOŠK odigrao je jednu utakmicu pod reflektorima. Tako se na stadionu Perica Pero Pavlović prvi put zaigrala jedna noćna utakmica, a GOŠK i Sarajevo potrudili su se da bude upamćena. U utakmici s puno prilika GOŠK i Sarajevo podijelili su bodove odigravši 2:2.

Domaći su vodili s 2:0. Nakon odbijene lopte od grede u 41. minuti pogodio je Nihad Šero, a u 57. minuti na 2:0 povisio je Filip Mihaljević. Ipak, igrač s klupe Ajdin Hasić s dva gola donio je bod gostima. Prvi put je nakon njegovog udarca loše reagirao Adnan Bobić, a drugi put je loptu skrenuo Vasilije Radenović i prevario svog vratara. U sudačkoj nadoknadi GOŠK je mogao i do tri boda, ali je s gol linije loptu zaustavio jedan igrač Sarajeva. Vrijedi napomenuti kako ne naš Mateo Ramljak odigrao kvalitetnu utakmicu. Igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Gabrijel Čoko.