Obitelj djevojke povrijeđene u tramvajskoj nesreći uputila emotivno pismo bolnici

// Zahvalnost

Kako je objavljeno jučer, zdravstveno stanje djevojčice koja je ozlijeđena u tramvajskoj nesreći sada je potpuno stabilno. Ova hrabra djevojčica završava bolničko liječenje i daljnji oporavak nastavlja u toplini svoga obiteljskog doma.

Zahvaljujući stručnosti medicinskog tima na čelu s prof. dr. Ismetom Gavrankapetanovićem, obavljenim operativnim zahvatima, terapijama i velikoj podršci koju je dobila, obitelj djevojčice uputila je emotivno pismo zahvalnosti medicinskom osoblju.

Obitelj je liječnike i medicinske sestre nazvala „herojima u bijelim kutama“.

– Riječi su nemoćne da izraze zahvalnost naše obitelji za sve što ste učinili da se naša Ella osjeća u bolnici kao princeza iz bajke. Hvala vam što ste joj ulili snagu da prihvati budućnost s optimizmom i osmijehom na licu – stoji u dirljivoj poruci obitelji Jovanović.

Podsjećamo da je djevojčica teško ozlijeđena u tramvajskoj nesreći koja se dogodila 12. veljače, prije točno mjesec dana.

Srećom, vozilo Hitne pomoći koje se u tom trenutku nalazilo svega nekoliko metara od mjesta nesreće brzo je reagiralo i odmah prevezlo djevojčicu u Opću bolnicu „Prim. dr. Abdulah Nakaš“.

U prvim danima nakon nesreće djevojčica je vodila tešku borbu za život, ali je uspjela prebroditi najkritičnije razdoblje.

Treba podsjetiti da Ella, osim podrške obitelji i medicinskog osoblja, ima i podršku tisuća građana Sarajeva.