Mostarska policija traga za dvojicom mlađih muškaraca koje se sumnjiči za krađu novca iz izgubljenog novčanika u središtu Mostara.
Incident se dogodio prekoputa SPC-a Orca, gdje je jednoj osobi ispao novčanik. Kako je za Bljesak.info potvrdila glasnogovornica MUP-a HNŽ Ilijana Miloš, danas u 15.30 sati J.B. je prijavio kako su mu dvije nepoznate osobe otuđile novac iz novčanika. Policija traga za počiniteljima. Redakciji Bljeska stigla je poruka čitateljice sa fotografijom i videosnimkom istog događaja.
“Momci sa snimke pronašli su novčanik i uzeli iznos od 1.000 KM”, navela je čitateljica u poruci. Policiji je proslijeđena snimka na kojoj se detaljno vide osobe koje su uzele novac.


