Na dionici magistralnog puta M-17 Zenica-Žepče rano jutros je došlo do prometne nesreće.
U nesreći u mjestu Golubinja je sudjelovalo jedno vozilo, gdje je vozač izgubio kontrolu nad njim, a onda je došlo do prevrtanja na krov.
Iz Operativnog Središta MUP-a KZD za “Avaz” su rekli da srećom nije bilo povrijeđenih u ovoj nesreći te da se promet odvija jednom trakom do uklanjanja vozila.


