viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 09.06.23 @ 19:03
OGLAS

Danas je održano izvlačenje dobitnika nagradne igre Tržnog centra Vujević. Ovo su imena dobitnika:

Mikrovalna pećnica: Haris Aletić (Fojnica)

Hladnjak: Jasna Strukar (Vitez)

Perilica: Marin Poljak (Novi Travnik)

Sušilica: Marijana Žabić ( Vitez)

TV LED: Nihad Karić (Dub)

Električni romobil: Bojan Valjan (Paklarevo)

Ljetovanje: Mubina Hadžikadunić (Zenica)

Poklon paket:

1. Alen Aščić (Novi Travnik)
2. Eldin Silajdžija (Novi Travnik)
3. Sabina Čubo (Kakanj)
4. Medina Muračević (Zenica)
5. Nelma Businjac
6. Anto Strukar (Vitez)
7. Zinaida Čajlak
8. Jadranka Akeljić (Vitez)
9. Josipa Tavić (Putičevo)
10. Josip Kolenda (Nova Bila)
11. Ivan Gazibarić (Nova Bila)
12. Mahira Spahić
13. Nihad Zedo (Novi Travnik)
14. Armin Zlotrg (Vitez)
15. Sabir Dizdarević
16. Miroslav Mlakić
17. Šuhreta Hajrić (Novi Travnik)
18. Senad Džonlić (Travnik)
19. Ida Mulalić (Gluha Bukovica)
20. Jasna Peša (Vitez)
21. Zorica Petrović (Divjak)
22. Željka Bodulović
23. Lucija Jukić (Vitez)
24. Ruža Marić (Busovača)
25. Sulejman Čurić (Ciglana)
26. Marina Kurevija (Vitez)
27. Goran Krole (Novi Travnik)
28. Ređir Đelalić
29. Boro Eldić
30. Jadranka Plavčić
31. Alma Pojskić
32. Zoran Strukar (Vitez)
33. Mahir Dervić
34. Mediha Strmonja (Vitez)
35. Jasminka Haskić (Zenica)
36. Igor Jerkić (Vitez)
37. Ajida Bengir
38. Vera Livančić (Vitez)
39. Ivanka Gudelj (Vitez)
40. Belma Kubat
41. Anto Berković (Vitez)
42. Amina Kovač (Zenica)
43. Rolanda Lozančić (Zenica)
44. Vesna Huskić (Kakanj)
45. Safija Delić (Zenica)
46. Jasmin Šabić (Travnik)
47. Armin Delić (Lašva)
48. Dragana Šabić (Travnik)
49. Marija Kolenda (Nova Bila)
50. Emir Bihorac

Novčani bon:

1. Kristina Kovač (Novi Travnik)
2. Oleg Miličević (Novi Travnik)
3. Muhidin Varupa (Vitez)
4. Belma Ramić (Bazen bb)
5. Zineta Kablar (Vitez)
6. Luka Zirdum (Dolac)
7. Esmira Bilić (Travnik)
8. Zoran Strukar
9. Tenzila Karahođa
10. Kate Kalpić (Kakanj)

Hvala svima na sudjelovanju!

OGLAS
OGLAS
Oglasi
LM