viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 28.09.23 @ 22:37
OGLAS

Općinski odbor HDZ-a BiH Žepče i Županijski odbor HDZ-a BiH Zeničko-dobojske županije objavili su priopćenje i osvrnuli se na situaciju u ovoj stranci u Žepču kao i u samoj županiji. Oglasili su se zbog velikog broja upita od strane članova stranke, kao i interesa javnosti, na činjenicu da skupina bivših članova HDZ-a širi narativ o rasulu u Zeničko-dobojskom HDZ-u.

OGLAS

Priopćenje za javnost OO HDZ-a BiH Žepče i ŽO HDZ-a BiH Zeničko-dobojske županije prenosimo u cijelosti. “Zbog velikog broja upita od strane naših članova, kao i interesa javnosti, osjećamo potrebu da reagiramo na činjenicu da skupina bivših članova HDZ-a BiH u orkestriranom nastupu već neko vrijeme u javnosti širi narativ o „rasulu u Zeničko-dobojskom HDZ-u“ te da je stanje u HDZ-u „nezapamćeno loše“. Svjesni njihovog političkog licemjerstva ovim putem obavještavamo svekoliku javnost da je stanje u žepačkom i zeničko-dobojskom HDZ-u vrlo stabilno, da stranački odbori (Općinski odbor Žepče i Županijski odbor Zeničko-dobojske županije) nisu već odavno složnije i harmoničnije djelovali te da smo konačno dočekali da općinski odbori koji nose 90% izbornog rezultata HDZ-a BiH u našoj županiji surađuju na najvišoj razini. Skupina bivših članova koji nakon raspuštanja ŽO HDZ-a BiH ZDŽ više ne mogu ostvarivati svoje osobne i zajedničke interese koje su godinama ostvarivali nikom ne polažući račune, nastoji na sve moguće načine prikazati da je HDZ BiH u ovoj županiji razjedinjen i oslabljen, ali to im neće uspjeti. HDZ BiH u Žepču i Zeničko-dobojskoj županiji je čvrst, stabilan i takav će i ostati unatoč silnoj želji navedene skupine da ne bude tako. Nije ovo prvi put da se hrvatski korpus u Žepču i ZE-DO županiji pokušava razjediniti i podijeliti (NHI, HDU, HDZ 1990, NS Radom za boljitak…), ali su svaki put Hrvati ovoga kraja pokazali svoje zajedništvo i jedinstvo u ključnim trenutcima. OO HDZ BiH Žepče i ŽO HDZ BiH ZDŽ nastavljaju dalje, odlučni u djelovanju i borbi za prava i interese hrvatskog naroda do zadnjeg člana, odlučni u zalaganju na zaštiti hrvatskog puka i drugih koji s nama žive, odlučni u stvaranju još boljeg ambijenta za život i rad u našem Žepču i županiji”, objavili su.

OGLAS
OGLAS
Oglasi
LM