OPREZNO: Oštećen semafor u Vitezu

Večeras je na adresu redakcije portala Viteški.ba pristigla fotografija koja dokazuje oštećenje semafora, koji regulira prometovanje magistralnom cestom M-5.

Kako se može vidjeti, semafor je i dalje u funkciji, samo što je semaforski uređaj pao na tlo.

Nije poznat razlog oštećenja niti kada se to dogodilo, ali vjerujemo kako će nadležni uskoro reagirati.