Stari Vitez: Održano Ramazansko sijelo

// vatrogasni dom

Sinoć je u organizaciji Mreže mladih MIZ Vitez održano Ramazansko sijelo u sali Vatrogasnog doma, koje je okupilo veliki broj naših sugrađana u prelijepoj i dostojanstvenoj ramazanskoj atmosferi.

Gost večeri bio je Nedim Botić, čije je obraćanje privuklo veliku pažnju prisutnih. Njegovo izlaganje bilo je izuzetno zanimljivo, nadahnuto i prožeto snažnim porukama, a publika je s posebnom pažnjom pratila svaku riječ, navodi se u priopćenju.

U duhovnom dijelu programa uživali smo uz izvedbe zbora „Selam“, koji je ilahijama i kasidama dodatno uljepšao večer i upotpunio ramazanski ambijent.