Sinoć je u organizaciji Mreže mladih MIZ Vitez održano Ramazansko sijelo u sali Vatrogasnog doma, koje je okupilo veliki broj naših sugrađana u prelijepoj i dostojanstvenoj ramazanskoj atmosferi.
Gost večeri bio je Nedim Botić, čije je obraćanje privuklo veliku pažnju prisutnih. Njegovo izlaganje bilo je izuzetno zanimljivo, nadahnuto i prožeto snažnim porukama, a publika je s posebnom pažnjom pratila svaku riječ, navodi se u priopćenju.
U duhovnom dijelu programa uživali smo uz izvedbe zbora „Selam“, koji je ilahijama i kasidama dodatno uljepšao večer i upotpunio ramazanski ambijent.


