U Vitezu održana važna edukacija zdravstvenih djelatnika

// federalno ministarstvo zdravstva

U Vitezu je održana četverodnevna edukacija namijenjena unaprjeđenju komunikacijskih, organizacijskih i menadžerskih vještina medicinskih sestara i tehničara koji vode ili će voditi edukativne centre u svojim zdravstvenim ustanovama, priopćeno je iz Federalnog ministarstva zdravstva prenosi Viteški.ba.

Sudjelovalo je 20 predstavnika domova zdravlja iz FBiH i Brčko distrikta. Tijekom programa imali su priliku, između ostalog, učiti o:
– promociji rada edukativnih centara i izgradnji pozitivne percepcije u javnosti,
– izradi nacrta programa rada edukativnog centra, koji su potom prezentirali i zajednički analizirali,
– značaju komunikacije u zdravstvenom sustavu,
– važnosti timskog rada,
– razvoju prezentacijskih vještina kroz teorijski i praktični rad,
– internoj komunikaciji,
– radu u realnim ograničenjima zdravstvenog sustava.

Može biti slika sljedećeg: jedna ili više osoba, Ljudi uče i tekst "Jana KENA KENANEZIRI N KE NEZIRI AZ JABLANI m ม# #ANe/C Gorafde"
Može biti slika sljedećeg: jedna ili više osoba i tekst