Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 03.07.21 @ 13:24

Ugledno poduzeće Kristal raspisalo je natječaj za radno mjesto – Voditelj tehničkog održavanja.

Opis posla

rukovođenje odjelom tehničkog održavanja,planiranje tekućeg održavanja i redovnih servisa strojeva i opremenaručivanje, komunikacija i ovjeravanje naloga vanjskih servisera, naručivanje rezervnih i potrošnih dijelova za strojeve, upravljanje alatima i njihovo održavanje, sudjelovanje u odabiru proizvodne opreme, organizacija i nadzor nad ugradnjom i implementacijom iste, aktivno praćenje ponude proizvodne opreme u oblasti staklarstva.

Šta nudimo

poticajna i dinamična radna atmosfera, mogućnost profesionalnog razvoja, stimulativna i redovna osobna primanja.

Uvjeti

stručna sprema: VŠS, VSS ili više obrazovanje tehničke ili strojarske struke, radno iskustvo od minimalno tri godine od čega jedna godina na istim ili sličnim pozicijama, aktivno znanje engleskog jezika, poznavanje informacijsko-komunikacijskih tehnologija.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, te ispunjavate gore navedene uvjete molimo Vas da svoju biografiju pošaljete na e-mail adresu ili dostavite na adresu:

KRISTAL d.o.o.
Poslovni centar 96
72250 Vitez, BiH

Tel: +387 30 717-733
Fax: +387 30 714-747
E-mail: info@kristal.eu

Natječaj ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni.

OGLAS
Oglasi
LM