Vrijeme objave: 05.09.23 @ 12:33

Proteklog vikenda u Čakovcu održan je “27. Međimurje open Croatia 2023.” na kojem je sudjelovalo oko 1000 natjecatelja iz 11 država među kojima i četiri natjecatelja Karate kluba “Vitez” Vitez koji su osvojili 2 medalje.

Ena Rajković, Erika Grabovac i Lara Jurčević osvojile su srebro u kategoriji kate ekipno kadetkinje-juniorke.

Lara Jurčević osvojila je i broncu u pojedinačnoj kategoriji kate kadetkinje, dok su Domagoj Miličević i Ena Rajković poraženi u mečevima za treće mjesto.

Ujedno to je bio i kontrolni turnir u sklopu priprema Hrvatske karate reprezentacije u katama za PE u Gruziji. Koristimo ovu priliku da se i ovaj put zahvalimo roditeljima natjecatelja na nesebičnoj potpori kao i sponzorima kluba, poručili su iz kluba.