viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 06.01.24 @ 16:06

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je i treći poraz na Yellow Cupu u Švicarskoj, ovog puta od selekcije Rumunjske sa 29:19 (10:6).

Bila je ovo još jedan katastrofalan susret bh. rukometaša na pripremnom turniru uoči Europskog prvenstva. Ovog puta je bh. tim bio i oslabljen neigranjem zbog povreda Marka Panića, Senjamina Burića, Nedima Hadžića i Marija Pavlaka. Ponovno je BiH imala crnu rupu. Od 11. do 26. minute dala je jedan gol, preko Mirka Hercega. Na poluvremenu je imala četiri gola zaostatka. U nastavku su Rumunji samo povećavali prednost i na kraju došli do visokog trijumfa.

OGLAS

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u Njemačku putuje nakon tri poraza u pripremnim utakmicama. Podsjetimo, prije Rumunjske bh. tim “razbili” su Argentina (32:23) i Švicarska (39:21). BiH će u grupi Europskog prvenstva igrati protiv Švedske, Nizozemske i Gruzije.