Vrijeme objave: 22.01.22 @ 21:07

Nakon loše predstave i poraza od Crne Gore (32-26), ‘kauboji’ imaju pred sobom najteži zadatak dosad. Čeka ih Danska, momčad koja ne zna za poraz na Euru.

Nova utakmica drugog kruga na Europskom prvenstvu pred ‘kaubojima’ je u tijeku. Završeno je prvo poluvrijeme, rezultat je 12:11 za Dansku, ali momčad Hrvatske se odlično drži i rezultatski je u igri. Očekuje nas uzbudljivo drugo poluvrijeme.

Naši reprezentativci nisu u najboljem izdanju, jer koronavirus i dalje diktira uvjete odigravanja turnira, ali ‘kauboji’ još imaju šanse za prolazak u polufinale za što se treba poklopiti nekoliko scenarija.

No, svi padaju u vodu ako ne pobijede Dansku, rezultat protiv Nizozemske i Islanda bit će važan, ali samo u borbi za plasman. Ipak, prvo treba gledati na susret protiv prvih favorita za osvajanje Eura prema kladionicama, a i velikim favoritima u ovom susretu, što znaju brojni navijači, među kojima su i oni iz Viteza, koji iz Budimpešte šalju posebne pozdrave.