I ove godine ne propustite našu zimsku čaroliju u Vitezu uz cm. Na Platou Via Mall-a čeka vas pravo zimsko uživanje, klizanje, kuhano vino, fritule, kobasice i još mnogo toga što stvara one posebne, tople trenutke.
Za subotu, 29.11. od 18:00h najavljeno je otvorenje. Dođite s obitelji i prijateljima jer čarolija je najljepša kada se dijeli. Svi ste pozvani, najavljeno je iz cm-a.
I ove godine zimska čarolija uz cm
// na platou via mall-a

Oznake:

