Nekoliko stotina građana Travnika sudjelovalo u šetnji ”Stop nasilju nad ženama”

Nekoliko stotina građana Travnika večeras je sudjelovalo u šetnji ”Stop nasilju nad ženama”, a koju je inicirao načelnik Općine Travnik, Kenan Dautović.

Povod za ovakvo okupljanje bila je jučerašnja stravična tragedija u Gradačcu, a Travničani su još jednom iskazali solidarnost, prenosi Travnicki.INFO.