Nesavjesni građani ponovno uništili viteško izletište: Pogledajte prizore

// Sramota

Na izletištu Raduša u Vraniskoj kod Viteza ponovno je zabilježena neprijatna scena, razbacane boce, vrećice i ostali otpad koje su neodgovorni posjetitelji ostavili iza sebe.

Fotografije nam je poslao čitatelj, koji poručuje da se ovakve situacije ponavljaju iz godine u godinu. Kako navodi, lovci i mještani redovito očiste prostor, ali već nakon kratkog vremena sve se vrati u isto stanje. “Nema tu šta puno pisati, uvijek tako bude – jedni očiste, drugi dođu i naprave nered”, naveo je.

Uputio je i apel svim posjetiteljima da povedu računa o okolišu: „Objavite slike, možda se netko postidi pa sljedeći put očiste za sobom.”

Izletište Raduša jedno je od lokalnih odmorišta, a očuvanje prirode odgovornost je svih nas. Poštujmo prostor koji koristimo i ostavimo ga onakvim kakvog bismo ga voljeli zateći.